Omschrijving
Luxe afgewerkt drie-kamer maisonnette appartement op de vijfde en zesde verdieping, gelegen in het beste gebouw van 2023! Het nieuwbouwcomplex genaamd Jonas is zeer duurzaam en energiezuinig gebouwd, zo heeft het energielabel A++ en wordt onder andere het regenwater benut om het toilet door te spoelen. De woning is gelegen op de 5de en 6de verdieping met berging in de onderbouw en is aangesloten op de warmte/koude opslag (WKO) systeem voor vloerverwarming en vloerkoeling. Naast dit fraaie appartement is er ook een parkeerplaats met LAADPAAL in de kelder te koop voor € 35.000,-k.k.
L O C A T I E
Het pand Jonas ligt aan de gezellige haven van IJburg met z'n vele restaurants, koffietenten en terrassen. Op korte loopafstand zijn diverse winkels (onder andere een supermarkt) voor de dagelijkse boodschappen. Verderop aan de IJburglaan ligt het Winkelcentrum IJburg met een ruim winkelaanbod. Voor het recreëren is ook nog het fijne stadspark om de hoek en om niet te vergeten in de zomer het strand van Blijburg. De woning is goed te bereiken met openbaar vervoer. Op loopafstand van de woning bevindt zich de tramhalte van lijn 26. Via lijn 26 bent u met 15 minuten op station Amsterdam Centraal. Met de auto is de woning ook goed te bereiken door de goede aansluiting naar Ring A10.
HET GEBOUW JONAS:
Jonas’ is het boegbeeld voor de nieuwe manier van wonen en werken: Verbinding en bewust duurzaam met de service van een hotel. Een huiskamer met een koffiebar, logeerkamers voor gasten, canyon met bergpad, een dakstrand om op te zonnen, elektrische deelauto’s en een inpandige filmkamer. Om maar een paar voorbeelden te noemen.
Met behulp van een speciaal voor de bewoners ontwikkeld digitaal platform is de Community Manager ter plaatse om je te assisteren en organiseert verschillende activiteiten en evenementen afgestemd op de wensen van de bewoners. Veel is mogelijk en niets is verplicht.
I N D E L I N G
Begane grond: Gemeenschappelijk entree, via de lift of trap is er toegang naar de bergingen en fietsenstalling. Daarnaast liggen op de begane grond verschillende gemeenschappelijke ruimten zoals De Huiskamer en de binnentuin.
Vijfde verdieping: Entree woning, hal met meterkast, aansluiting voor de wasmachine en berging met stadsverwarming unit. Op deze verdieping bevinden zich de twee ruim bemeten slaapkamers, luxe badkamer welke voorzien is van een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Naast de badkamer is er een goede inpandige berging waar de wasmachine en droger staan opgesteld. Tevens is er een separaat gasten toilet. Via de trap komt u op de zesde verdieping van dit fraaie complex en dit super fraaie appartement.
Hier treft u een iconische living aan met een hoogte van maar liefst 3.75 meter! Een keuken waar menig kok jaloers op zal zijn. Deze fraaie design keuken is van het merk Snaidero. De keuken is voorzien van de volgende inbouwapparatuur;
Inductie kookplaat met 4 zones en een geïntegreerde afzuiginstallatie van het merk: Bora professional;
Koel/vriescombinatie van het merk: Gaggenau;
Stoomoven van het merk: Gaggenau;
Combi oven/magnetron van het merk: Gaggenau;
Vaatwasser van het merk: Gaggenau.
Alles is op maat gemaakt en maakt op een gepaste manier onderdeel uit van de woonkamer.
Door de hoogte en de dito raampartijen is er maar één woord wat afdoet aan deze ruimte en dat is licht! De hele dag komt er licht naar binnen. Via de schuifpui krijgt u toegang naar het terras. Het terras heeft een open structuur en hierdoor kunt u ook heerlijk met uw stoel schuiven en de hele dag van de zon genieten! De ramen kunnen trouwens elektrisch worden geopend en zijn voorzien van elektrische zonwering.
Alle ramen kunnen elektrisch worden geopend en zijn voorzien van elektrische zonwering. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur (vaatwasser, koelkast met vriesvak, inductiekookplaat met afzuigkap). Slaapkamer met waterzicht en internet-/ en kabelaansluiting. De luxe en ruime badkamer is voorzien een inloopdouche, toilet en wastafel. De gehele woning is voorzien van een fraaie gietvloer met vloerverwarming en vloerkoeling.
Tenslotte beschikt de woning over een eigen berging en gebruikmaking van de gemeenschappelijke fietsenstalling en bewaakte scooter/motorstalling in de onderbouw.
B I J Z O N D E R H E D E N
- Prachtig uitzicht over het water;
- Nieuwbouw, december 2022;
- Berging in de onderbouw;
- Eeuwigdurend erfpacht, canon € 2387 (appartement en berging) en €45 parkeerplaats per jaar (fiscaal aftrekbaar) met een jaarlijkse indexering;
- Jonas is uitgeroepen tot het beste gebouw van 2023;
- Zeer duurzaam, BREEAM Outstanding;
- Energielabel A++ (driedubbelglas);
- Zonnige woning;
- Stadsverwarming met vloerverwarming en vloerkoeling;
- Alle ramen voorzien van elektrische screens;
- Gemeenschappelijke fietsenstalling;
- Gemeenschappelijk dak(strand)terras;
- VvE is oprichting en het beheer wordt gevoerd door Loeffen Vve beheer
- Servicekosten voor het appartement zijn per maand €249,09,-
- Servicekosten voor het berging zijn per maand € 1,59
- Servicekosten voor het parkeerplaats met laadpaal zijn per maand € 15,54
Oplevering in overleg
Vraagprijs appartement: € 695.000,-- k.k.
Vraagprijs parkeerplaat: € 35.000,-- k.k.
Toon volledige omschrijving »